Kalendarz imprez motoryzacyjnych

Jurajskie Zimowisko z 16 Kilo Błota

niedziela 24.01.2021
Olkusz, woj. MAŁOPOLSKIE
4X4, PRZEPRAWOWE
Tak się to robi na południu - tym razem zimą.
Niedziela w terenie z 16 Kilo Błota, czy już będzie biało ? Zobaczymy!
W końcu planujemy powrót na trasę południową. Ponownie nieco odmienioną i dopracowaną, wiele ciekawych, dawno lub nigdy nie odwiedzanych ciekawych miejsc przed nami!
Charakter wyjazdu - turystycznie, spokojnie i rodzinnie, piękne widoki, skały,.. ale nie zabraknie miejsc gdzie zdecydowanie przydadzą się umiejętności i właściwości samochodów 4x4 - strome podjazdy i zjazdy, kąpiele błotne, piaszczyste odcinki. Będzie można się trochę wyszaleć, oczywiście jak zawsze to pogoda zadecyduje o trudności trasy. Będzie mokro lub bardzo mokro i ślisko, wyciągarki, liny, szekle, i trapy (i gumiaki) mogą być bardzo przydatne.
Spotykamy się o 9, po zapoznaniu i omówieniu planu wyprawy ruszamy kolumną ku przygodzie. zabawa trwa do 17, trasę kończymy w po około 60cio kilometrowej podróży.
W połowie dnia przerwa na ognisko. Trasa całodniowa, zatem proszę zadbać o prowiant. Zapewniamy miejsce i wyposażenie na biwak (ognisko, tyczki, kuchenka, czajnik, woda, kawa, herbata itp.) natomiast o wyżywienie (kiełbaski, szaszłyki, bekon- co kto lubi) proszę zadbać we własnym zakresie, wskazane termosy z gorącymi napojami .
Ilość samochodów w kolumnie ograniczona, chętnych prosimy o zgłoszenie na FB oraz rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie http://16kiloblota.pl/jurajskie-zimowisko/
Opłata startowa 180 zł dotyczy pojazdu niezależnie od ilości osób w składzie załogi.
W przypadku odwołania imprezy z przyczyn losowych lub braku wystarczającej ilości chętnych załóg - zadatek zostaje zwrócony osobie wpłacającej.
Zapraszamy! 

#jura #turystyka #4x4 #offroad
Reklama
Reklama
Reklama