Giełda motoryzacyjna

Formuła BMW, wyścigi, bolid, single seater

Cena: 59 000 PLN
Dodane: 07.07.2019
Pojemność:
1200 cm3
Moc:
150 km
Rok produkcji:
2004
Stopień przygotowania:
PRZYGOTOWANY DO SPORTU
Warszawa, MAZOWIECKIE

Sprzedam Formułę BMW. Oryginalny samochód dedykowany do europejskiej wersji pucharu BMW (porównywalny do Formuły 4 a nawet 3).

Zapraszam na telefon to opowiem duużo więcej. Takim samochodem jak ten ścigali się tacy kierowcy Formuły 1 jak Sebastian Vettel, Nico Rosberg, Timo Glock, Nico Hulkenberg i wielu wielu innych.

Formuła jest w pełni przygotowana do startu w międzynarodowych zawodach. Ja startowałem nią raz na Hungaroringu w zeszłym roku, niestety z powodów rodzinnych muszą ją sprzedać.

Zbiornik paliwa z homologacją do 2022 roku, pasy również. Formuła posiada niemiecką książkę samochodwy wyścigowego WagenPass.

Dodatkowy wykonałem modyfikację sekwencyjnej skrzyni biegów wprowadząj manetki na kierownicy. Zmiana biegów odbywa się bez udziału sprzęgła i bez konieczności odpuszczania gazu.

W skład zestawu wchodzi:

- Formuła BMW

- części zamienne aerodynamiczne i mechaniczne (cała skrzynia sprężyn elementów silnika, przełożenia skrzyni biegów)

- 4 komplety kół, w tym opony deszczowe

- parę kompletów opon

- zapasowy silnik

- 3 zestawy oprogramowania komputera pokładowego z niezbędnym okablowaniem (Formuła posiada własną telemetrię)

- kilka segregatorów dokumentacji, z instukcjami jak konfigurować auto na danym torze, jak jes serwisować oraz wykaz katalogowy części zamiennych

Dodatkowo przyczepa lekka kryta, zbudowana do transportu Formuły o niskim DMC 1300 kg - spokojnie można podczepiać pod zwykle auto osobowe.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Reklama
Reklama
Reklama