Giełda motoryzacyjna

Bmw 330i Ringtool 263km/370nm szpera

Cena: 19 999 PLN
Dodane: 19.03.2019
Pojemność:
3000 cm3
Moc:
263 km
Rok produkcji:
2000
Stopień przygotowania:
CZĘŚCIOWO PRZYGOTOWANY
Wrocław

Idealny samochód pod dalszą budowę auta do sportu lub jako bardzo szybkie i dobrze prowadzące się daily którym bez wstydu można skoczyć na tor się pobawić.

zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/M6bh6UYp7ib4TkCC9


Perfekcyjnie utrzymane.Auto zakupione jako nowe w bmw Smorawiński,przez 19 lat życia miała tylko 3 właścicieli.Ostatni miał auto 5 lat(serwisowana  w najlepszym warsztacie we Wrocławiu szczególnie jeśli chodzi o modyfikacje M54 .Uważam że jest to bardzo dobrze zaprojektowany samochód do szybkiej jazdy.Do tego w środku bardzo dobrze wykonany.
-silnik -263ps/-370nm m.in. zrobiona głowica,dolot,barany m52,odcinka lekko przesunięta, program itd. jeździ to genialnie w każdym zakresie obrotów. cały motor po rewizji:
dół silnika nowe panewki.vanosy itd. składany w warsztacie specjalizującym się w modyfikacjach M54, nowe czujniki wałka i wału,termostat 80 stopni i wiele
-Skrzynia 6B z poliftowego e60 n52(działa super precyzyjnie i jest bardziej wytrzymała od tych z e46 na co dzień super do sportu można ją sprzedać i założyć 5b,docisk z m57,tarcza obita kevlarem(normalnie ,przyjemnie działa ale nie ma opcji żeby się uślizgnęła)
-Szpera robiona na zamówienie w Łodzi z krótszym przełożeniem zalana nowym olejem koszt to to 3.5 tyś
przy okazij wzmocnione mocowanie wózka(nie było wyrwane ale często się wyrywa więc warto to zrobić)
-zawieszenie gwint AP regulowana wysokość i twardość plus amortyzatory Koni.
-hamulce:wszystkie przewody w aucie nowe(miedziane)plus w oplot stalowy przy kołach.
Auto bezwypadkowe,bez rdzy bardzo schludnie i czysto zrobione.Do auta posiadam stos FV z bmw na jakieś różne pierdoły,książkę... zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/M6bh6UYp7ib4TkCC9

Reklama
Reklama