Giełda motoryzacyjna

Citroen Saxo (V-ce Mistrz PPC)

Cena: 24 000 PLN
Dodane: 12.03.2019
Pojemność:
1600 cm3
Moc:
141 km
Rok produkcji:
1997
Stopień przygotowania:
PRZYGOTOWANY DO SPORTU
Warszawa, MAZOWIECKIE

Sprzedam z bólem serca swojego Pucharowego Citroena Saxo. Auto jeżdżące w PPC od sezonu 2016 (kupiony i przebudowany w 2015).

Dzięki temu autku zdobyłem tytuł Vce-Mistrzowski w 2016 roku. Auto bardzo często na pudle. W dobrych rękach do wyciągnięcia mistrza PPC. Książka auta sportowego.

Moc: 141KM (mam wykresy)

Dolot Simota na stożku, wydech kwasówka (z kit-cara) pełen przelot z katem sportowym.

Skrzynia: 13x64 ze szperą płytkową oraz pancerne półośki. 3 rajdy po rewizji.

Zawias: przód Protlum Race (na specjalne zamówienie i 3 rajdy po rewizji) ze zbiorniczkami w komorze silnika. Tył B14 (setup by Gieral).

Hamulce: przód duży hamulec 266mm (na który jeszcze da się założyć 14" felgi) + klocki Carbone Lorraine RC8. Tył seria + Ferodo DS2500. Przewody w oplocie.

Wszystko na poliuretanach - sztywny jak czołg.

Pancerna płyta pod silnikiem.

Wnętrze:

Fotele Bimarco Grip 2 aktualna homo FIA, Pasy Jacky Sport właśnie minęła im homo FIA ale można na nich jeszcze parę lat w RO jeździć.

Kierownica Sparco 8mm + naba.

Hydrauliczny ręczny (+ korektor) customowy by Sport&Classic Workshop jak w WRC. Nawet na rozgrzanym slicku zawraca na ręcznym bez problemu.

Milion jeszcze różnych rzeczy mógłbym wymieniać ale jaki sens? Jak ktoś jest zainteresowany to niech dzwoni a wszystko przedstawię szczegółowo. Generalni ci, którzy śledzili Mistrzostwa Śląska oraz PPC wiedzą, że auto do wygrywania rajdów w PPC oraz bardzo wysoko w generalce. BK również bez problemu.

Auto nigdy nie miało awarii dzięki solidnemu i regularnemu serwisowi Sport&Classic Workshop. Nigdy nic nie było oszczędzane. Przy jakimkolwiek luzie lub zużyciu części, było od razu wymieniane.

Do auta mam oczywiście sporo kół z oponami Extreme.

Auto po całościowej rewizji po sezonie. Wszystko jest sprawne i złożone. Można wsiadać i jechać.

kontakt tylko tel. 791545080. Nie mam czasu odpisywać na wiadomości.

Reklama
Reklama
Reklama