Giełda motoryzacyjna

Fiat Uno 1.4 kat KJS, Rajdy

Cena: 2 699 PLN
Dodane: 30.09.2018
Pojemność:
1372 cm3
Moc:
90 km
Rok produkcji:
1998
Stopień przygotowania:
CZĘŚCIOWO PRZYGOTOWANY
Poznań, WIELKOPOLSKIE

Mam do sprzedania Fiata Uno przerobionego do ZABAWY w amatorskich rajdach typu KJS. Autko jest dość leciwe , ale wszystko w nim jest sprawne , jest gotowy do jazdy . Sprzedaję ze względu na brak czasu na starty.
Przeprowadzone modyfikacje:
W silniku oryginalny wtrysk, zastąpiono dwoma dwugardzielowymi gaźnikami WEBER DCOE 40. Wałek rozrządu zamieniono na sportowy , kanały wypolerowano, koło zamachowe „odchudzone”. Moc podałem szacunkowo - auto nigdy nie było na hamowni. Najlepiej tankować V-Power Racing.
Układ wydechowy od kolektora do końca zmieniony – robiony na zamówienie.
Zawieszenie  - sportowe sprężyny obniżające (-30 mm) Eibach, rozpórka kielichów.
Hamulce – od Sportinga , sportowe klocki hamulcowe.
Wnętrze – dwa fotele kubełkowe wraz z pasami szelkowymi (bez homologacji FIA) – ale są też oryginalne pasy do jazdy po mieście, tylna kanapa siedzeń wyjęta (jest – mogę ją dodać), kierownica z nabą  - odsadzona , blokada zapadki hamulca ręcznego, zamontowany obrotomierz (fabrycznie brak).
Do auta dodaję koła z oponami lato i zima (w ilości około 10 sztuk) – o różnym stopniu zużycia.
Podwozie auta bez korozji (progi zrobione), niestety na zewnątrz nosi już ślady „wieku” szczególnie na drzwiach, no i „drobne wspomnienie” z imprezy (delikatnie wgięty prawy błotnik  - widać na zdjęciu)
 
Niezawodne autko do ZABAWY  w rajdy , praktycznie zawsze na mecie, często z pucharami – polecam.
Dla zainteresowanych istnieje możliwość obejrzenia auta na Stacji Kontroli Pojazdów w Poznaniu na Górczynie po wcześniejszym umówieniu się.
Telefon kontaktowy 783722674 najlepiej w godzinach 18.00-20.00 (wcześniej jestem w pracy więc są problemy z odebraniem), lub SMS lub mail : plm2003@interia.pl


Reklama
Reklama
Reklama